Home Správa PC Domácí PC
Správa PC - domácí PDF Tisk Email

Pro menší kanceláře a domácí uživatele poskytujeme správu domácích PC jako je např. kontrola a vyladění výkonu PC, reinstalace a správa operačního systému, odvirování, instalace komponent a správných ovladačů atd.

Správa počítačů:

Každý počítač po určité době potřebuje údržbu z důvodu zavirování, infikací různými druhy spyware, hromaděním nepotřebných souborů na disku, nepotřebných zápisů v registru atp. Uživatel by měl umět především dobře ovládat počítač pro svoji práci, tuto činnost za Vás odborně a rychle provedeme my, abyste se mohli soustředit na svojí práci a tím ušetříme Váš čas a náklady. Pomůžeme Vám optimalizovat náklady za Vaše internetové připojení, náklady za spotřební materiál a poradíme s nákupem nového hardware. Poradíme nebo navrhneme Vaší domácí počítačovou síť a nainstalujeme jí. Zabezpečíme Váš počítač proti hrozbám z internetu.
 

Účetní software:

Jsme dodavatelé často používaných a prověřených účetních systémů, jako jsou Účto 2000, Stereo, Money S3 a S5. Poradíme s výběrem Vašeho účetního software, dodáme Vám ho a pomůžeme s jeho instalací a napojením na periferie. Rozumíme odladění účetních formulářů a nastavíme bezpečné zálohováním Vašich dat.
 
Veškeré ceny prací jsou odvozeny od hodinové sazby 400,- Kč/hod. Nejobvyklejší činnosti jsou účtovány těmito cenami:
  • Reinstalace systému – 400,- Kč*
  • Odvirování, odstranění spyware – 400,- Kč*
  • Vyladění systému – 400,- Kč*
  • Instalace zařízení – 300,- Kč*
*Ceny jsou závislé na rozsahu prováděných prací. Ceny jsou uvedeny bez DPH 19%.
 

Vzdělávejte se!

Projekt, ze kterého můžete čerpat finance na vzdělávání svých zaměstnanců a na uhrazení jejich mezd po dobu strávenou na těchto aktivitách. Projekt pomáhá překonat krátkodobé problémy vzniklé např. poklesem výroby, odbytu služeb atd.... podívejte se na náš informační web vzdelavejtese.cz.