Home Kurzy
Kurzy PDF Tisk Email
RS Semily s.r.o. - Dlouhodobě působí v oblasti vzdělávání dospělých, pořádání rekvalifikačních kurzů. Od r.2000 bylo úspěšně rekvalifikováno více než 4000 dospělých z řad uchazečů ÚP a místních podniků a organizací. Dalších několik set zájemců navštívilo naše jazykové kurzy pořádané pro širokou veřejnost. Zaměřujeme se především na motivační kurzy pro některé ohrožené skupiny uchazečů ÚP, specializované počítačové kurzy, kurzy účetnictví, základy podnikaní, kurzy pro pracovníky ve státní správě a teambuildingové aktivity pro firmy a organizace. Podle požadavků Úřadu práce jsme připravili i některé řemeslné rekvalifikace - např. rekvalifikace šiček a pracujeme na některých programech pro absolventy. Úspěšně jsme se podíleli na projektech financovaných prostředky z EU. Od r. 2005 jsme byli jedním z hlavních partnerů organizace Most ke vzdělání o.s. a Úřadu práce v Semilech v projektu „S Krakonošem u počítače“. Tento projekt byl vyhodnocen jako velmi kvalitní projekt a je příkladem dobrých praxí pro odborníky z celé Evropy. Byli jsme partnery v projektech pro cílovou skupinu maminek po mateřské dovolené „Snadný návrat z mateřské dovolené“ a „Reintegrace maminek“. Dále jsme úspěšně spolupracovali na projektech „Návrat do práce v Libereckém kraji“ a „Najdi si práci v libereckém kraji“. V těchto projektech jsme nasbírali cenné i zahraniční informace pro naší další práci v oboru vzdělávání dospělých.
V současné době nabízíme rekvalifikace v oborech práce na počítači, administrativy, účetnictví, hlídání dětí, prodavačských prací, rekvalifikace na pozice sociálních pracovníků. Probíhají jazykové kurzy anglického a německého jazyka.

V případě Vašeho zájmu a vzdělávání, případně o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.
 

Vzdělávejte se!

Projekt, ze kterého můžete čerpat finance na vzdělávání svých zaměstnanců a na uhrazení jejich mezd po dobu strávenou na těchto aktivitách. Projekt pomáhá překonat krátkodobé problémy vzniklé např. poklesem výroby, odbytu služeb atd.... podívejte se na náš informační web vzdelavejtese.cz.