Home Kurzy Akreditované kurzy Vizážista/ka
Vizážista/ka PDF Tisk Email

KURZ VIZÁŽISTA/KA

Délka kurzu: (40 hod.)

Aktuální termíny: 18.4.-19.4.2009 a 25.4.-26.4.2009

Na kurzu vizážistky se účastníci naučí systematicky pečovat o pleť (pět základních kroků), vyzkouší si přípravky přímo na sobě popř. modelce, naučí se nacházet vhodné barevné kombinace k líčení, které spolu ladí, které jsou tradiční, a které jsou dle posledních trendů. Dalším tématem je barevná typologie, včetně základního doporučení k oblékání, účesu a stylu (image). Účastnice kurzu naleznou cenné tipy na aplikaci dekorativní kosmetiky a vyzkouší si líčení. Do komplexní práce vizážistky a kosmetické poradkyně nepochybně patří i psychologie, která je také předmětem kurzu. Účastnice se dozvědí základní pravidla verbální a neverbální komunikace, natrénují si asertivní komunikační metody a hlavně pozitivní a laskavý přístup k zákazníkům.

Výstup: Brožura péče o pleť, základy líčení a komunikace se zákazníkem.

CENA: 3.200,--

{tiframe linktext:="Přihláška do kurzu" width:="700" height:="310" url:="http://3x.cz/rssemily.cz/prihlaska.php?kurz=Vizazista/ka"}

 

Vzdělávejte se!

Projekt, ze kterého můžete čerpat finance na vzdělávání svých zaměstnanců a na uhrazení jejich mezd po dobu strávenou na těchto aktivitách. Projekt pomáhá překonat krátkodobé problémy vzniklé např. poklesem výroby, odbytu služeb atd.... podívejte se na náš informační web vzdelavejtese.cz.